درباره شرکت

در این بخش می توانید با شرکت فنی مهندسی نوآوران عصر توسعه بیشتر آشنا شده و در یک نگاه اطلاعات مورد نیاز خود از این مجموعه را بدست آورید.

کادر مجرب و بیش از یک دهه تجربه

شرکت نوآوران عصر توسعه در سال ١٣٨٩ شمسی توسط گروهی از جوانان جویای علم و فناوری با هدف توسعه و بهبود ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور پا به عرصه رقابت گذاشت و تاکنون توانسته با استفاده از علم روز و تجربیات موجود، خدمات قابل توجهی را در اختیار مشتریانش قرار دهد. حرکت روی مرز تکنولوژی، کاهش مشکلات، دسته بندی و طبقه بندی اطلاعات، ساده سازی روند انجام کارها ، کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری در زمان مناسب و ارائه راهکارهای متناسب جهت توسعه کسب و کارها ، اداره ها ، سازمان ها ، آموزشگاه ها و ... تنها بخشی از خدمات قابل ارائه توسط این مجموعه می باشد.

چرا نوآوران عصر توسعه؟

  • خلاقیت و نوآوری در حوضه فناوری اطلاعات
  • تعهد و مشتری مداری و جلب رضایت مشتریان
  • بکارگیری نیروهای متخصص و متعهد و با اخلاق
  • گسترش کسب و کارها و کاهش هزینه ها
  • پشتیبانی و پیگیری در چهارچوب قرارداد
1
پروژه ها
1
پروژه های تکمیل شده
1
مشتریان
% 1
درصد رضایت

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

مشتری مداری و توجه به نیازهای هر یک از مشتریان گرامی شرکت فنی مهندسی نوآوران اصل توسعه اولین و مهم ترین اصل برای ما بوده و به شکل مستمر در پی حفظ و اجرای این اصل بوده و می باشیم.

ارائه ایده ها و راهکارها در زمان مناسب و با هزینه معقول به مشتریان این مجموعه هم باعث رشد و پیشرفت این عزیزان شده و هم گامی بزرگ در جهت تعالی و پیشرفت کشور عزیزمان به شمار می رود.

ما در این مجموعه تلاش می کنیم تا با همراهی و گوش فرا دادن به نیاز های مشتریانمان پاسخگوی نیازهای آنها باشیم و در این مسیر همواره اخلاق ، ادب و احترام را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.

بازخورد این سیاست ها را در نظرات این بزرگواران شاهد هستیم.

اعضای مجموعه ما

ما همواره تلاش می کنیم افراد متخصص و با تجربه و اخلاق را در این مجموعه جذب نماییم. در ادامه با اعضای اصلی شرکت فنی مهندسی نوآوران عصر توسعه آشنا می شوید.

محتشم یداللهی

موسس و مدیرعامل

مریم شیرگایی

موسس و ریاست شرکت

حمید نجفی

مدیر فنی

میلاد اکبری

مدیر بازاریابی