خدمات ما

هدف اصلی در ارائه خدمات حوضه فناوری اطلاعات به بهترین شکل ممکن برای کسب و کارها، شرکت ها، اداره ها، سازمان ها، هتل ها، آموزشگاه ها و ... است.

در ادامه به معرفی بخشی از مهم ترین خدمات این مجموعه می پردازیم که با کلیک روی هر کدام می توانید اطلاعات جامع مربوط به آنها را بدست آورید.

دریافت مشاوره برای اجرای شبکه ای منسجم و منظم و خرید تجهیزات متناسب با آن، امری مهم در افزایش بهره وری و کاهش هزینه هاست. متخصصین ما با توجه به نیازهای شما، بهترین راهکار و مناسب ترین تجهیزات و توپولوژی را به شما پیشنهاد می دهند.
از دیگر خدمات مجموعه ما نصب و راه اندازی انواع تجهیزات پسیو و اکتیو ارتباطی و شبکه با استانداردها و برندهای مختلف است. از صفر تا صد اجرا و راه اندازی پروژه با شما همراه بوده و تمامی اصول راه اندازی و نصب طبق استاندارد رعایت خواهد شد.
با توجه به اهمیت پشتیبانی و نگهداری از شبکه های ارتباطی و رایانه ای ، بخش مهمی از خدمات ما پشیبانی و نگهداری از تجهیزات و شبکه های ارتباطی است. جلوگیری از بروز مشکلات، رفع و رجوع مشکلات ایجاد شده در کوتاهترین زمان ممکن را به ما بسپارید.
امروزه خطوط آنالوگ تلفن که در گذشته بامحدودیت های بسیار در دسترس بود جای خود را به خطوط دیجیتال داده اند که برمبنای فناوری VoIP هستند. ما در زمینه ارائه راهکار و اجرای مراکز تماس مبتنی بر VoIP آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز هستیم.
تیم طراحی وب نوآوران عصر توسعه مفتخر است تا عملیات طراحی و نگهداری از انواع سایت های خبری ، فروشگاهی ، آموزشگاهی ، شخصی و ... را با رعایت اصول طراحی سایت و بهینه سازی های لازم و بهبود سئو ، به عنوان یک خدمت برای مشتریان گرامی انجام دهد.
امنیت و حفاظت از اطلاعات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. ما در مجموعه نوآوران عصر توسعه، با ارائه راهکارهای امنیتی خاص، خاطر شما را از بابت امنیت اطلاعات آسوده خواهیم نمود. این خدمت شامل تجهیزات نظارتی و اعلام خطر هم می باشد.

مزایای استفاده از خدمات ما!

استفاده از تجربه و تخصص مجموعه ای از تیم های فنی و متبحر در حوضه های مختلف فناوری اطلاعات منجر به دریافت نتایجی به مراتب بهتر و بازدهی و راندمان بالاتر کارها می گردد که در ادامه به تفضیل به آن پرداخته شده است.
 • دانش نوین
  در مسیر توسعه استفاده از علم روز و فناوری های های-تک باعث پیشرفت و سرعت بخشیدن به کارها می گردد.

  ابزار مناسب در زمان مناسب
  بکارگیری سخت افزارها و نرم افزارها و راهکارها با توجه به نیاز مشتریان و وضعیت بازار در زمان مناسب از هدر رفت فرصت ها جلوگیری کرده و در پی خدمت رسانی، سود آوری به همراه خواهد داشت.

  اتوماسیون
  امروزه جمع آوری اطلاعات و محاسبات دستی و کاغذی جای خود را به پایگاه های داده و محاسبات ماشینی داده است تا از این طریق طبق بندی بهتر و دسترسی سریعتر و خطای کمتر را به ارمغان آورد.

  صرفه جویی در هزینه ها و زمان
  در کسب و کارها و سازمان های مختلف، زمان و هزینه دو فاکتور بسیار مهم بوده و صرفه جویی در آنها با رعایت همه موازین قانونی و حفظ کیفیت باعث افزایش سودآوری خواهد شد.

  آموزش نیروی انسانی
  استفاده از فناوری و ابزارهای بروز در پیشبرد اهداف موثر است حال آنکه بدون آموزش و آشنایی پرسنل با ابزارهای موجود دستیابی به اهداف ممکن نخواهد شد.

  افزایش راندمان
  در نهایت با استفاده از ابزارها، ماشین ، در نظر گرفتن زمان و هزینه و بکارگیری نیروی انسانی ماهر می توان میزان بهره وری و بازدهی را بالا برد تا بهترین خدمات و نتیجه حاصل شود.
 • مشتری مداری
  رضایت مشتری اعتبار ماست و همواره تابع جمله معروف "حق با مشتری است" هستیم.

  تجربه
  در طول سال ها و با انجام پروژه های متعدد، موفق شده ایم افق روشنی از نیازهای مشتریان و بازار داشته باشیم و راهکارهای مناسب هر مشتری را به آنها ارائه دهیم.

  تعهد
  رضایت مشتری به ارائه خدمات مناسب و تعهد در انجام خدمات و وظایف محوله به بهترین شکل ممکن است، از این رو تعهد را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.

  کادر مجرب
  نوآوران عصر توسعه برای ارائه بهترین خدمات همواره از کادر تخصصی و نیروی انسانی با تجربه برای خدمت رسانی به مشتریان محترم استفاده کرده است.

  بهترین پشتیبانی
  با توجه به حساسیت و ماهیت کار مشتریان در کوتاهترین زمان ممکن بصورت ریموت، تلفنی و یا حضوری جهت رفع مشکلات و یا پاسخگویی به سوال ها آماده خدمت رسانی هستیم.

  دانش
  تلاش ما بر این است که انجام کارها بصورت اصولی و با استفاده از دانش روز باشد تا مشتریان بهترین خدمات را دریافت نمایند.
 • توسعه خدمات انفورماتیک
  در سال های اخیر استفاده از خدمات حوضه انفورماتیک و فناوری اطلاعات به شکل چشمگیری در کشور عزیزمان گسترش پیدا کرده و ما نیز در جهت ارتقا و بهبود ارائه این خدمات سهم خود را ادا می کنیم.

  توسعه بسترهای ارتباطی و دورکاری
  از جمله اهداف مهم ما برقراری ارتباط بین دستگاه ها ، شرکت ها ، سازمان ها و شعبه های مختلف آنها و همچنین ایجاد بسترهای دورکاری برای کارکنان می باشد.

  حفاظت و طبقه بندی اطلاعات
  هر شرکت و یا سازمانی برای دسته بندی و حفاظت از اطلاعات خود نیاز به بایگانی صحیح و نگهداری درست اطلاعات دارد و در دنیای امروز بایگانی های کاغذی جای خود را به مراکز داده و آرشیوهای تحت شبکه و یا آنلاین طبقه بندی شده داده است.

  گسترش خدمات نرم افزاری
  نرم افزارها نقش مهمی در پیشبرد کارهای شرکت ها و سازمان ها دارند و سعی ما بر این است که بهترین و مناسب ترین ابزار موجود را به مشتریان خود معرفی نموده و در اختیار آنها قرار دهیم.

  جایگزینی سرویس های آنالوگ با دیجیتال
  خدمات ارتباطی از گذشته تاکنون دچار دگرگونی های فراوانی شده است ابتدا سرویس های آنالوگ به کمک بشر آمدند که محدودیت و میزان خطای بالایی داشتند. اما با توسعه علم و دیجیتالی شدن این خدمات بسیاری از محدودیت ها و خطاها از میان رفته و صرفه جویی فاحشی در هزینه ها صورت گرفته است. از این رو ما درصدد هستیم تا با ترغیب مشتریان با کمترین هزینه آنها را به سوی جدیدترین فناوری روز سوق دهیم.

  کاهش مصرف انرژی و حفاظت از محیط زیست
  همه اهداف و تلاش های ما با در نظر گرفتن این دو امر مهم که هردو تاثیر بسزایی در آینده دارند، صورت می گیرد.

   

بیش از یک دهه تجربه

بیش از یک دهه فعالیت در حوضه ارتباطات و فناوری اطلاعات و خدمت رسانی به کسب و کارهای مختلف

مناسب ترین قیمت

با همراهی ما با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت ممکن به اهداف خود دست یابید.

کادر مجرب و متخصص

ما همواره با بکارگیری نیروهای متخصص و مجرب بدنبال ارائه خدمات عالی به مشتریان هستیم

بهترین پشتیبانی

تعهد به قراردادها و مشتریان و ارائه بهترین خدمات پشتیبانی شبکه از بارزترین ویژگی های مجموعه ما بوده و هست

درخواست مشاوره و دریافت خدمات

شما می توانید جهت دریافت مشاوره یا بهره مندی از خدمات مجموعه ما از طریق یکی از لینک های زیر درخواست خود را ثبت نمایید. همچنین اولین بازدید و مشاوره رایگان خواهد بود.